تاریخ: 14 Feb 2022
تعداد بازدید: 321

به مناسبت سالروز ولادت امام علی(ع) و روز پدر؛ از کارکنان آقای دانشگاه تجلیل شد

همزمان با ولادت باسعادت حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع) و روز پدر، سرپرست دانشگاه اردکان با کارکنان آقای دانشگاه دیدار و از آنان تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، سرپرست دانشگاه اردکان به همراه معاون اداری و مالی در دیدار با کارکنان آقای دانشگاه، با تبریک سالروز ولادت باسعادت امام علی(ع) کارکنان را از ارکان اصلی دانشگاه عنوان و اظهار داشت: هدف همه ما بایستی خدمت به سیستم باشد و خدمت هم بایستی در دو بعد الهی و معنوی و اعتقادی و وجدانی صورت پذیرد. دکتر احمد فتاحی اردکانی در ادامه با قدردانی از زحمات رؤسای سابق دانشگاه، اظهار داشت: همه افراد در مسئولیتی که دارند یک مدیر محسوب می شوند و هر کارمند بایستی در ارائه خدمت خود اصل «هر یک به سود دیگری برای کار معینی» را مدنظر داشته باشد. سرپرست دانشگاه اردکان از همه کارکنان خواست تا ضمن رعایت اصول اخلاق مداری و قانونی درانجام کار و پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه همواره یاریگر مجموعه باشند.
در این نشست همچنین دکتر مجید صادقی‌نیا معاون اداری مالی دانشگاه در سخنانی ضمن تبریک این عید، اظهار امیدواری کرد: با همکاری کلیه کارکنان در جهت ارتقاء خدمت‌رسانی گام‌های مؤثری برداشته شود. در این نشست کارکنان، پیشنهادات و دیدگاه‌های خود در خصوص مسائل اداری، رفاهی و مالی مطرح کردند که در پایان مقرر گردید با تشکل کمیته‌های تخصصی موارد، مورد پیگیری قرار گیرد.
دکتر فتاحی اردکانی سرپرست دانشگاه همچنین در ادامه برنامه‌های خود به همین مناسبت با حضور در دانشکده های مختلف و اتاق‌های اساتید مرد از آنها تجلیل نمود.