تاریخ: 16 Feb 2022
تعداد بازدید: 361

ارتقای مرتبه علمی عضو هیأت علمی دانشگاه اردکان

در چهاردهمین جلسه از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه بیست و هفتم دی ماه جاری با حضور سرپرست دانشگاه اردکان برگزار شد، با درخواست ارتقای مرتبه علمی «خانم دکتر مریم مروتی» از مرتبه استادیاری به دانشیاری موافقت شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، در این جلسه پرونده دانشیاری خانم دکتر مریم مروتی عضو هیأت علمی گروه علوم و مهندسی محیط زیست دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی مطرح و پس از ارائه توضیحات سرپرست دانشگاه و بحث و بررسی توسط اعضای هیأت ممیزه، مورد موافقت قرار گرفت. به همین مناسبت دکتر احمد فتاحی اردکانی پیام تبریکی خطاب به ایشان به شرح زیر صادر نمود:
 
 
 
سرکار خانم دکتر مریم مروتی
دانشیار محترم دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی
سلامٌ‌ علیکم
با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی سرکارعالی به دانشیاری را تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون شما را در پیش‌برد اهداف دانشگاه و خدمت‌رسانی به جامعه علمی از درگاه ایزد منان خواستارم. بی شک این جایگاه والای علمی در سایه الطاف خداوند متعال و تلاش‌های متعهدانه شما حاصل شده است. امید است ضمن استمرار این تلاش‌ها در انجام وظایف آموزشی و پژوهشی، در دستیابی به درجات علمی و معنوی بالاتر و نیز بهره‌مندی از آن در راه نیل به آرمان‌های دانشگاه و میهن اسلامی گام بردارید.
 
احمد فتاحی اردکانی
سرپرست دانشگاه