تاریخ: 21 Feb 2022
تعداد بازدید: 324

نشست مشترک سرپرست دانشگاه با رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی

در نشست مشترک سرپرست و معاونین دانشگاه با رؤسای دانشکده‌ها و مدیران گروه‌های آموزشی، اولویت‌های دانشگاه به ویژه در حوزه آموزشی مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، سرپرست دانشگاه اردکان در این نشست با قدردانی از زحمات مدیران آموزشی سابق و کنونی دانشگاه، تلاش‌های همکاران را به ویژه در شرایط همه گیری کرونا ستود و از آنها خواست با جدیت در جهت دستیابی به اهداف عالی دانشگاه بکوشند. دکتر احمد فتاحی اردکانی، مدیران گروه‌های آموزشی را به عنوان یکی از ارکان اساسی دانشگاه توصیف و بر تعامل سازنده آنها با سایر ارکان دانشگاه و نهایتا جمع بندی اولویت‌ها در شورای دانشگاه تأکید کرد. سرپرست دانشگاه همچنین مطالعه و آشنایی مستمر با قوانین و آئین نامه‌ها و اسناد بالادستی و توجه به شرح وظایف مدیران گروه‌های آموزشی را مهم ارزیابی نمود.
در این نشست همچنین معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه هم با تبریک آغاز نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از تلاش‌های مدیران سابق گروه‌های آموزشی تشکر و برای مدیران گروه‌های آموزشی جدید دانشگاه آرزوی موفقیت کرد. دکتر بهزاد کفاش افزود: انتظار این است که مدیران گروه‌های آموزشی همچون گذشته تلاش خود را برای پیشبرد اهداف دانشگاه داشته باشند و در کنار برنامه‌های جاری گروه توجه ویژه به جذب رشته‌های مورد نیاز، طرح‌های پژوهشی، انجام فرصت‌های مطالعاتی و تشویق دانشجویان به فعالیت در مرکز نوآوری و آگاهی بخشی به اعضای هیأت علمی تازه جذب شده در فرایندهای اداری و آموزشی داشته باشند.
دکتر محمد شاکر مدیر آموزشی و تحصیلات تکمیلی هم در سخنانی با بیان نکات آموزشی و آئین نامه‌های مرتبط بر تسریع در بررسی درخواست‌های آموزشی و پژوهشی تأکید کرد.
در ادامه جلسه هریک از مدیران گروه‌های آموزشی به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.