تاریخ: 18 Jan 2023
تعداد بازدید: 349

آمادگی کامل دانشگاه اردکان برای برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۲- نوبت اول

نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ در صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۹ و ۳۰ دی‌ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه اردکان همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان جلسه هماهنگی عوامل اجرایی دانشگاه اردکان برای برگزاری آزمون مذکور در سالن جلسات دانشکده پیرادامپزشکی برگزار گردید. در این جلسه دکتر احمد فتاحی رئیس دانشگاه با اشاره به تجربه اول برگزاری آزمون در فصل زمستان، از کلیه عوامل اجرایی که در امر برگزاری این آزمون در دانشگاه اردکان همکاری دارند قدردانی نمود. همچنین دکتر محمد شاکر اردکانی، نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون‌های سراسری در این جلسه بر آمادگی کامل دانشگاه اردکان در خصوص برگزاری این آزمون تأکید کرد. نماینده تام‌الاختیار دانشگاه در برگزاری آزمون‌های سراسری همچنین خاطر نشان کرد: درب های حوزه امتحانی برای نوبت صبح از ساعت ۶.۴۵ دقیقه باز گردیده و ساعت ۷.۴۵ دقیقه بسته می‌شود و برای نوبت عصر از ساعت ۱۳.۱۵ دقیقه باز و ساعت ۱۴.۱۵ بسته خواهد شد و از داوطلبان عزیز خواست ۱ ساعت قبل از آغاز آزمون در محل آزمون حضور داشته باشند. همچنین وی خاطر نشان کرد که داوطلبان عزیز ضمن حفظ آرامش خود به نکات کلیدی زیر جهت موفقیت هر چه بیشتر توجه فرمایند:
۱- تفاوت اصلی آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ نسبت به سال‌های گذشته برگزاری آزمون در دو نوبت دی ماه ۱۴۰۱ و تیرماه ۱۴۰۲ و همچنین حذف سوالات عمومی و تاثیر ۴۰ درصد قطعی سوابق تحصیلی پایه دوازدهم می باشد. لذا تعداد دفترچه‌های سؤالات و پاسخنامه‌ها به شرح زیر است: 

 

​​​​​​​