تاریخ: 23 Jan 2022
تعداد بازدید: 321

همزمان با روز گرامیداشت مقام زن؛ از بانوان دانشگاه اردکان تجلیل شد

همزمان با ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر، سرپرست دانشگاه اردکان از بانوان کارمند و اعضای هیأت علمی زن دانشگاه تجلیل نمود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، سرپرست دانشگاه اردکان به همراه معاون اداری و مالی در دیدار با بانوان کارمند دانشگاه با تبریک سالروز ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام و روز زن و مادر، زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) را الگویی برای بانوان در همه نسل ها عنوان و بر مطالعه و تدبر در زندگانی ائمه اطهار(علیهم السلام) تأکید کرد. دکتر احمد فتاحی اردکانی در ادامه با تقدیر از زحمات و خدمات کارکنان دانشگاه، اظهار داشت: در کار سازمانی بایسیتی هریکی به سود دیگری عهده دار مسئولیت باشد. سرپرست دانشگاه، گره گشایی از خلق الله با قصد الهی، پاسخ گویی خوب و مهربانانه، پرهیز از حاشیه‌ها و رعایت اصول صرفه جویی را از جمله ویژگی های یک کارمند نمونه برشمرد. در این نشست همچنین هریک از کارمندان حاضر در این گردهمایی، به بیان مشکلات و پیشنهادات حوزه کاری خود پرداختند که سرپرست دانشگاه به موارد مطرح شده پاسخ داد.
دکترفتاحی اردکانی در ادامه برنامه‌های خود به مناسبت روز زن، با حضور در دانشکده‌های مختلف و اتاق های اساتید زن، با تقدیم هدایایی این روز را تبریک گفت.