تاریخ: 27 Apr 2022
تعداد بازدید: 340

دعوت دانشگاه اردکان به شرکت گسترده در راهپیمائی روز قدس

نام‌گذاری آخرین جمعه ماه پرخیر و برکت رمضان با عنوان روز قدس نخستین قبله مسلمانان از آن‌ جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و این یادگار امام راحل(ره) به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد. روز قدس، روز برآمدن امواج خروشان ملت‌های آگاه و غیور علیه ظلم و ستم و روز بیداری مسلمانان و اتحاد آن‌ها در مقابل دشمنان و مستکبرین عالم است.
ملت‌های اسلامی در کنار قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین حضور دارند و نخواهند گذاشت مشعل مقاومت و شعله‌های خروشان آتش قهر امت اسلامی علیه اسرائیل با تزویر استکبار به خاموشی گراید.
روز قدس امسال الحمدلله با بهبود شرایط کرونایی، مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی حمایت از مردم مظلوم فلسطین را با راهپیمائی خود یکی از اصلی‌ترین آرمان‌های جهان اسلام برمی‌شمارند و تا پیروزی نهایی و رهایی قدس شریف از دست رژیم جعلی و صهیونیستی نیز در کنار مردم مظلوم فلسطین خواهند ماند.
دانشگاه اردکان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس؛ اعلام می دارد در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همگام با سایر اقشار انقلابی در راهپیمائی این روز بزرگ شرکت کرده و بار دیگر با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید بیعت می‌کند. آینده از آن مقاومت است.