تاریخ: 17 May 2022
تعداد بازدید: 3910

درخشش دانشجویان دانشگاه اردکان در مسابقات قهرمانی دانشجویان منطقه ۶ کشور

دانشجویان ورزشکار دانشگاه اردکان در مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه های منطقه ۶ کشور خوش درخشیدند.
بنا به گزارش رسیده از اداره تربیت بدنی دانشگاه، تیم بدمینتون دانشگاه اردکان در مسابقات دانشجویان منطقه ۶ دانشگاه‌های سراسری کشور موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
مسابقات بدمینتون که در روزهای ۲۱ و۲۲ اردیبهشت به میزبانی دانشگاه یزد برگزار گردید، تیم بدمینتون پسران دانشگاه متشکل از آقایان عدنان زارع، علیرضا رضاپور، مجتبی عابدی و قاسم دهقانی پس از پیروزی بر دانشگاه‌های اصفهان، کاشان و یزد در بخش تیمی و دوبل تنها دانشگاهی بود که بدون باخت به عنوان قهرمانی این دوره مسابقات نائل آمد.
همچنین خانم ندا علیزاده دیگر ورزشکار‌دانشگاه اردکان در رشته شنا در سه ماده ۱۰۰متر، ۵۰ متر و ۲۰۰ متر قورباغه به مقام‌های اول، دوم و سوم رسید و همچنین خانم ساجده مقیمی در رقابت‌های تکوانده در جایگاه سوم قرار گرفت. مقام های برتر‌این مسابقات، در المپیاد دانشجویان سراسر کشور که در اواخر تیرماه به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌گردد به مصاف رقیبان خود خواهند رفت. خانم زهرا پورعباسی نیز در بخش کمیته مسابقات کاراته عنوان قهرمانی و همچنین مقام سوم در بخش کاتا را کسب نمود.
لازم به ذکر است در این مسابقات، دانشجویان ورزشکاران دانشگاه اردکان در سایر رشته های کاراته، کشتی و والیبال تا نیمه خردادماه به مصاف رقبای خود خواهند رفت. روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان این موفقیت ها را به دانشجویان مذکور تبریک گفته و افتخارآفرینی این عزیزان را در المپیاد سراسری نیز مسئلت دارد.