تاریخ: 20 Jul 2022
تعداد بازدید: 286

اولین عضو هیأت علمی دانشگاه اردکان به مرتبه استادی ارتقا یافت

در هفدهمین جلسه از دوره هشتم هیأت ممیزه دانشگاه یزد که روز چهارشنبه بیست و نهم تیرماه ۱۴۰۱ همزمان با میلاد مبارک امام موسی کاظم (ع) و با حضور سرپرست دانشگاه اردکان برگزار شد، «آقای دکتر هادی کارگر» به عنوان اولین هیأت علمی دانشگاه اردکان از دانشکده فنی و مهندسی به مرتبه استادی ارتقا یافت. در این جلسه همچنین «آقای دکتر مهدی زارع مهرجردی» عضو دیگر هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی به مرتبه دانشیاری ارتقا یافت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، در این جلسه پرونده استادی آقای دکتر هادی کارگر عضو هیأت علمی گروه مهندسی شیمی دانشکده فنی و مهندسی و پرونده دانشیاری آقای دکتر مهدی زارع مهرجردی عضو هیأت علمی گروه مهندسی مکانیک این دانشکده مطرح و پس از ارائه توضیحات سرپرست دانشگاه و بحث و بررسی توسط اعضای هیأت ممیزه، مورد موافقت قرار گرفت. به همین مناسبت دکتر احمد فتاحی اردکانی پیام‌های تبریکی به شرح زیر صادر نمود:
 
 
جناب آقای دکتر هادی کارگر
استاد محترم دانشکده فنی و مهندسی
 
سلامٌ‌ علیکم
با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی جنابعالی به عنوان اولین استاد دانشگاه اردکان را تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون شما را در پیش‌برد اهداف دانشگاه و خدمت‌ به جامعه علمی از درگاه ایزد منان خواستارم. بی شک این جایگاه والای علمی در سایه الطاف خداوند متعال و تلاش‌های متعهدانه شما حاصل شده است. امید است ضمن استمرار این تلاش‌ها در انجام وظایف آموزشی و پژوهشی، در دستیابی به درجات علمی و معنوی بالاتر موفق باشید و در راه نیل به آرمان‌های دانشگاه و میهن اسلامی گام بردارید.
 
احمد فتاحی اردکانی
سرپرست دانشگاه