تاریخ: 28 Aug 2022
تعداد بازدید: 298

مراسم روز کارمند در دانشگاه اردکان برگزار گردید

همزمان با هفته دولت و با حضور امام جمعه و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، روز کارمند در دانشگاه اردکان گرامی داشته شد و از کارمندان نمونه این دانشگاه قدردانی گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، امام جمعه اردکان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، ایجاد فضای همدلی در محیط کار را از شروط موفقیت مدیران عنوان و افزود: همه خادمان دولت اعم از مدیران و کارمندان نسبت به مسئولیتی که دارند تعهد دارند و رفتارمان چه در این دنیا و چه در آخرت محاسبه می شود. حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر همچنین با بیان روایاتی در خصوص ثواب زیاد گره گشایی از کار مردم بر خدمتگزاری شایسته در محیط کار تأکید کرد.
رئیس دانشگاه اردکان هم در این مراسم با قدردانی از زحمات کارمندان اظهار داشت: همه کارمندان در هرجا و موقعیتی که هستند منشأ اثر می باشند و با تلاش و کوشش راه را برای پیشرفت باز می کنند. دکتر احمد فتاحی همچنین اظهار امیدواری نمود: کلیه کارمندان با ایده ها و نظرات خود، دانشگاه را در پیشبرد امور خود یاری رسانند.
دکتر مجید صادقی نیا معاون اداری و مالی دانشگاه هم در سخنانی کارمندان را از ارکان دانشگاه توصیف کرد و از تدوین آئین نامه معرفی کارمندان نمونه در آینده خبر داد.
در پایان این مراسم از ۲۴ نفر از کارمندان نمونه دانشگاه تجلیل و قدردانی شد.