تاریخ: 30 Aug 2022
تعداد بازدید: 294

برگزاری نشست توجیهی شرکت های دانش بنیان مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان

نمایندگان شرکت های دانش بنیان مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان در نشست توجیهی به بحث و تبادل نظر و هم افزایی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، رئیس دانشگاه اردکان در این نشست با اظهار خرسندی از صدور مجوز مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان با تأکید بر اهمیت ارتباط دانشگاه با جامعه اظهار داشت: اولویت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه حل مسائل شهرستان و منطقه می باشد. دکتر احمد فتاحی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در حوزه دانش بنیان اظهار امیدواری کرد: دانشگاه اردکان با بهره مندی از ظرفیت های مناسب بتواند نقش خود را در این حوزه به خوبی ایفا کند.
در ادامه معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه هم با اشاره به مأموریت گرایی دانشگاه اردکان گفت: تلاش مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بر ایفای نقش در زیست بوم فناوری می باشد و در این راه از توان همه شرکت های دانش بنیان و ایده ها بهره برده خواهد شد. دکتر بهزاد کفاش همچنین به تشریح برنامه های مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان پرداخت.
در این نشست همچنین هریک از صاحبان شرکت های دانش بنیان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در خصوص ایده های واحد خود پرداختند و مسئولین دانشگاه نیز در خصوص پیگیری موارد مطرح شده قول همکاری دادند.
شایان ذکر است در حال حاضر  در مرکز رشد دانشگاه اردکان  ۱۲ شرکت فعال است.