تاریخ: 14 Sep 2022
تعداد بازدید: 351

استقرارشرکت ها و واحدهای فناور مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان

در مراسمی شرکت ها و واحدهای فناور مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان در این مرکز مستقر شدند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم با قدردانی از اقدامات مؤثر شرکت های دانش بنیان در مرکز رشد واحد های فناوردانشگاه اردکان گفت: امیدواریم با هم افزایی و تشکیل گردهمایی های مستمر صاحبان ایده ها و شرکت ها شاهد کارآمدی و در نهایت رفع مشکلات در منطقه باشیم. دکتر احمد فتاحی افزود: در حال حاضر ۲ شرکت دانش بنیان، ۱۰ ایده فناورانه و یک واحد فناور در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان مستقر می باشند و ۴ ایده نیز در دست ثبت می باشد.
رئیس دانشگاه اردکان با بیان اینکه ثبت برخی از ایده ها توسط خود اعضای هیأت علمی در مرکز رشد ارزشمند می باشد اظهار امیدواری کرد: با پیگیری های که صورت می گیرد بتوانیم شرکت های را به مرکز جهت دریافت تسهیلات معرفی کنیم. در این نشست مقرر شد واحدهایی که پذیرش نشده اند، مراحل پذیرش آنها توسط عوامل مرکز رشد انجام و هریک از واحدای مستقر در مرکز، وضعیت پیشران خود را به این مرکز اعلام نمایند.
در این جلسه همچنین اعضای هیأت رئیسه دانشگاه به بیان نکاتی در خصوص تقویت و ارتقاء مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه پرداختند و در ادامه هر یک از صاحبان ایده ها، دغدغه ها ودیدگاه های خود را مطرح نمودند که مقرر شد موارد جمع بندی و از سوی مسئولین دانشگاه و عوامل مرکز رشد، پیگیری شود.