تاریخ: 28 Dec 2022
تعداد بازدید: 371

کسب عنوان استانی استارت‌آپ برتر توسط شرکت مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان

شرکت "نیک‌یار ماکیان آفتاب گستر" مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان موفق به کسب عنوان استانی استارت‌آپ برتر در سال۱۴۰۱ شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان، در بیست و پنجمین نشست ستاد نوآوری فناوری و اقتصاد دانش بنیان یزد که به ریاست استاندار یزد برگزار شد؛ ضمن تقدیر از برگزیدگان هفته پژوهش و فناوری، از شرکت نیک‌یار ماکیان آفتاب گستر که در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان، مستقر می‌باشد به عنوان استارت ‌آپ برتر سال ۱۴۰۱ تقدیر شد.
گفتنی است با توجه به عملکرد درخشان این مجموعه، از این شرکت در هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان یزد نیز تجلیل به عمل آمده است.
شرکت نیک یار ماکیان آفتاب گستر در زمینه تولید مرغ بدون آنتی بیوتیک با هدف حفظ سلامت جامعه فعال است و یکی از شرکت‌های مستقر و فعال در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه اردکان با مدیر عاملی آقای ابوالقاسم رحمانی است.
حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اردکان این موفقیت را به مدیرعامل، کلیه پرسنل این شرکت، دانشگاهیان گرامی و سایر همکاران فعال در مرکز رشد دانشگاه تبریک گفته و برای این شرکت و سایر شرکت‌های مستقر در مرکز رشد، موفقیت و سربلندی را در همه عرصه‌های علمی، پژوهشی، نوآوری و کارآفرینی آرزو نمود.

 


​​​​​​​