تاریخ: 10 Feb 2023
تعداد بازدید: 379

پیام رئیس دانشگاه اردکان به مناسبت یوم الله ۲۲بهمن

بسم الله الرّحمن الرّحیم
وَالفَجر وَ لَیال عَشر
یوم الله ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی و استقلال را برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد. در این روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت ۲۵۰۰ ساله را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند . انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
اکنون که در آستانه فرارسیدن چهل وچهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، قطعا تکلیف هر کدام از ما در سالروز این حماسه‌ی بی‌نظیر علی رغم همه تحریم های ظالمانه‌ی اقتصادی و معیشتی دشمنان، حضور هوشیارانه و مقتدرانه در این جشن ملی است تا نقشه های شوم معاندان و بدخواهان این نظام و انقلاب نقش بر آب شود.
اینجانب چهل و چهارمین طلیعه فجر انقلاب اسلامی را که با چهلمین روز شهید گمنام دانشگاه مقارن شده گرامی داشته و اعلام می دارم ما دانشگاهیان همپای مردم مؤمن، انقلابی و ولایتمدار اردکان امسال حضوری پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن داشته و ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام راحل، بیعتی مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خواهیم داشت.
احمد فتاحی اردکانی
رئیس دانشگاه