تاریخ: 06 Feb 2022
تعداد بازدید: 295

گفتگوی دبیران تشکل های دانشجویی دانشگاه اردکان با سرپرست دانشگاه

دبیران تشکل های دانشجویی، انجمن های علمی و کانون‌های فرهنگی هنری دانشگاه اردکان در نشستی که به صورت مجازی برگزار شد با سرپرست دانشگاه اردکان گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه اردکان، سرپرست دانشگاه اردکان در این جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر، بر نوآوری و حرکت مجموعه‌های دانشجویی به سمت ایده‌های نوتأکید کرد و گفت: تشکل‌های دانشجویی، نقشی راهگشا در همه مسائل و مشکلات را دارند. دکتر احمد فتاحی اردکانی با بیان اینکه دانشجویان آینده سازان میهنمان هستند اظهار داشت: تشکل‌های دانشجویی بایستی با حرکت به سمت ایده‌های نو، حافظ فرهنگ اصیل و ارزش‌ها باشند. سرپرست دانشگاه اردکان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محدودیت‌های منابع مالی در دانشگاه‌ها اظهار داشت: اگرچه در شرایط کنونی شاهد مشکلات اقتصادی هستیم اما تلاش ما بر این هست که مشکلات مالی در حوزه‌های دانشجویی و فرهنگی کمتر حس شود.
در این نشست همچنین تعدادی از دبیران تشکل‌های دانشجویی سؤالات خود را در زمینه‌های زیرساخت‌ها و بسترهای آموزشی، علمی،پژوهشی و حوزه‌های مالی، فرهنگی، هنری و اردوها مطرح کردند که مقرر گردید پس از جمع بندی موارد مطرح شده توسط امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، به حوزه‌های مختلف دانشگاه ارجاع گردد.