تاریخ: 10 Apr 2022
تعداد بازدید: 310

تشکیل مجمع عمومی هیأت امنای خیرین حامی دانشگاه اردکان

مجمع عمومی هیأت امنای خیرین حامی دانشگاه اردکان با حضور امام جمعه، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ، جمعی دیگر از مسئولین شهرستان، خیرین و مسئولین و اعضای هیأت علمی دانشگاه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه، امام جمعه اردکان در این مراسم با قدردانی از زحمات خیرین دانشگاه اردکان، تشویق به خیری را از سفارش‌های دین مبین اسلام عنوان و اظهار امیدواری کرد: با همراهی و همدلی کلیه اعضای مجمع، شاهد پیشبرد اهداف دانشگاه باشیم. حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل شاکر توسعه متوازن را توسعه ای عنوان کرد که در کنار رشد صنعت شاهد توسعه علمی و فرهنگی هم باشیم و دانشگاه می تواند در این راه منشأ خدمات زیادی باشد که بایستی در چنین جلساتی نماینده تام الاختیار صنایع نیز حاضر باشد.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست زحمات رؤسای سابق دانشگاه را ستود و بر تدوین سند تحول آموزشی شهرستان تأکید نمود. دکتر محمدرضا دشتی اردکانی، حوزه‌های فناوری، مراکز رشد و نوآوری را از نیازهای روز عنوان و اظهار امیدواری کرد: با تشکیل کارگروه‌های تخصصی به دنبال مرتغ نمودن نیازهای روز دانشگاه و جامعه باشیم.
در ادامه سرپرست دانشگاه اردکان با یادی از خیرین درگذشته دانشگاه و آرزوی سلامتی برای خیرین دانشگاه، حمایت از طرح‌های خیری را از اولویت های دانشگاه عنوان و بر هوشمندسازی طرح ها و سوق دادن پروژه های خیری به سمت نیازها و تکنولوژهای نوین تأکید کرد. دکتر احمد فتاحی اردکانی همچنین اجرای طرح‌های خیری با در نظرگرفتن مطالعات کامل و همه جانبه به ویژه در ابعاد علمی را یک ضرورت عنوان و حمایت دانشگاه را از هیأت امنای خیرین اعلام نمود.
در این جلسه همچنین پس از بحث و تبادل نظر اعضا پیرامون اولویت‌های دانشگاه، اعضای هیات مدیره جدید انتخاب گردیدند.