تاریخ: 24 Apr 2022
تعداد بازدید: 387

اطلاعیه شماره ۲ اداره امور سراها در خصوص اسکان دانشجویان کاردانی و کارشناسی

پیرو مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه و اطلاعیه معاونت آموزشی مبنی بر از سرگیری آموزش حضوری دانشجویان کاردانی و کارشناسی از ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ،به اطلاع دانشجویان عزیز متقاضی اسکان در سراهای دانشجویی می رساند، این اداره آمادگی دارد نسبت به پذیرش و اسکان در سراهای دانشجویی برای دانشجویان، با شرایط اعلامی از طرف وزارت عتف ، اقدام نماید. برای این منظور ضروریست دانشجویان محترم صرفاً دانشجویان (غیربومی) نسبت به ثبت درخواست خوابگاه خود به شرح زیر اقدام نمایند:
متقاضیان با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه اردکان به آدرس https://golestan.ardakan.ac.ir/home/Default.htm از مسیردانشجویی خوابگاه  اطلاعات و درخواست هاعملیات درخواست خوابگاه  هر دو مرحله اطلاعات خوابگاهی و درخواست خوابگاه خود را تکمیل و تایید نماید . ( راهنمای تصویری ثبت نام به پیوست می باشد )
توجه: با توجه به شرایط بیماری کرونا ، زمان و تعداد نفرات موجود و همچنین استیجاری بودن خوابگاهها، هزینه اجاره بها متعاقبا اعلام خواهد شد. شایان ذکر است، اسکان دانشجویان کاردانی و کارشناسی از روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ، صرفاً بر اساس دانشکده های اعلامی و اخذ معرفی نامه از اداره امور خوابگاهها انجام خواهد شد.
- کلیه دانشجویان در اولین ورود به دانشگاه نسبت به اخذ کارت دانشجویی از اداره حراست در محل طبقه دوم ساختمان مرکزی دانشگاه اقدام نمایند.
- کلیه دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی نسبت به فعال سازی سامانه اتوماسیون تغذیه خود در محل ساختمان نور طبقه سوم اقدام نمایند.
- کلیه دانشجویان موظف به مطالعه شرایط و ضوابط اسکان در خوابگاههای دانشجویی مندرج در سایت دانشگاه به آدرس https://ardakan.ac.ir//page-Student/fa/۲۰/descList-download/۳۳۱۶-G۸۲ می باشند.
- مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال به صورت پیش پرداخت موقع دریافت فرم خوابگاه از دانشجو اخذ خواهد شد.

 

 

- وسایل مورد نیاز برای اسکان شامل تشک، بالشت، پتو ، ملحفه و وسایل شخصی می باشد.

لازم به ذکر است در صورت عدم انجام به موقع فرایند درخواست وپرداخت اجاره بهای خوابگاه در سیستم گلستان توسط دانشجو دانشگاه هیچ مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به دانشجویان ندارد.

ü در صورت نیاز با شماره ۰۳۵۳۳۹۰۴۰۲۴ تماس بگیرید.