تاریخ: 16 May 2022
تعداد بازدید: 299

اطلاعیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در صبح روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در مراکز استان‌ها و برخی از شهرستان‌های کشور به‌طور همزمان برگزار می‌شود. دانشگاه اردکان نیز به عنوان یک از حوزه‌های اصلی برگزاری این آزمون طبق سنوات گذشته و مطابق با شرایط و پروتکل‌های اعلامی سازمان سنجش آموزش کشور در روزهای فوق پذیرای بیش از ۷۰۰ نفر از داوطلبان محترم می‌باشد.

 

داوطلبان عزیز ضروری است طبق شماره داوطلبی مندرج در کارت ورود به آزمون و شماره ردیف‌های مندرج در فایل محل آزمون (درج شده در صفحه اطلاع‌رسانی آزمون‌های سراسری دانشگاه) نسبت به مشخص شدن محل دقیق آزمون خود و حضور در جلسه آزمون اقدام نمایند. همچنین فایل راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ که حاوی نکات کلیدی و مهم جهت حضور مؤثرتر در این آزمون می‌باشد در لینک زیر قابل دانلود و مشاهده می‌باشد. لازم است داوطلبان محترم فایل راهنما را به دقت مطالعه فرموده و موارد مندرج در فایل را رعایت فرمایند.

 
 

رعایت نکات بهداشتی مندرج در فایل راهنما به ویژه به همراه داشتن ماسک ضروری است.

لازم به ذکر است در صورت هرگونه اشکال در کارت ورود به آزمون و عدم تطابق آن با مشخصات، به باجه رفع نقص کارت آزمون مستقر در دانشگاه اردکان در روز دوشنبه و سه‌شنبه مورخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۳۰/۸ الی ۱۲ و ساعت ۱۴ الی ۱۸ مراجعه فرمایید.
 

نکته بسیار مهم: داوطلبان در روز آزمون حتماً اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را علاوه بر کارت ورود به آزمون به همراه داشته باشند. امکان حضور داوطلبان بدون کارت ملی یا شناسنامه در آزمون وجود ندارد.