تاریخ: 07 Jul 2022
تعداد بازدید: 293

از فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان تقدیر شد

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه اردکان از فعالین بسیج دانشجویی دانشگاه قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، سرپرست دانشگاه اردکان در این نشست با اشاره به خدمات نهاد ارزشمند بسیج در طول دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت: بسیج هرکجا ورود کرده مشکلات را هم با روحیه بسیجی حل کرده است و انتظار می رود فرهنگ بسیجی همه جا فرهنگ غالب باشد. دکتر احمد فتاحی بر رسالت علمی بسیج دانشجویی تأکید کرد و گفت: رسالت علمی بسیج دانشجویی بایستی بر اساس نوآوری و فناوری باشد و دانشجویان بسیجی بایستی در ثبت ایده ها، اختراعات و فعالیت های خلاقانه حضور چشمگیر داشته باشند. سرپرست دانشگاه اردکان همچنین اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب را از دیگر محورهای فعالیت بسیج دانشجویی عنوان کرد.
در این گردهمایی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اردکان هم گفت: رویکرد جذب حداکثری بایستی رویکرد اصلی بسیج دانشجویی باشد و از توان همه اقشار و سلایق بهره گیرد. حجت الاسلام و المسلمین حمید طالب پور همچنین با بیان جایگاه مناسب بسیج به لحاظ تربیتی و کار تشکیلاتی ، تحکیم بنیان خانواده و موضوع جوانی جمعیت را از جمله موضوعاتی عنوان کرد که بایستی مورد توجه بسیج دانشجویی باشد.
در ادامه اعضای بسیج دانشجویی هم مسائل و دیدگاه های خود را در خصوص تقویت حمایت های مادی و معنوی، راهکارهای مطالبه گری، اردوهای جهادی و تشکیلاتی، طرح اندیشه تمدن ساز، نحوه مشارکت در برنامه های دانشگاه و طرح های اساتید و نحوه همکاری در شرکت های دانش بنیان را مطرح نمودند که هر یک از مسئولین دانشگاه نیز قول پیگیری موارد مطرح شده را دادند.
در پایان این نشست از ۱۴ نفر از فعالین و مسئولین هسته های بسیج دانشجویی دانشگاه اردکان تجلیل و قدردانی گردید.