تاریخ: 07 Jan 2023
تعداد بازدید: 321

توصیه‌های ده‌گانه مهم در آستانه امتحانات پایان‌ترم

《قابل توجه کلیه دانشجویان》
 
از دانشجویان گرامی، درخواست می‌گردد توصیه های ۱۰ گانه مهم در آستانه امتحانات پایان‌ترم را با دقت مطالعه و به مفاد آن توجه داشته باشند.
 
۱. از هم‌اکنون و پیش از آغاز امتحانات از تاریخ و ساعت برنامه امتحانات پایان ترم خود در سامانه گلستان (از طریق گزارش شماره ۴۲۸) شخصاً اطمینان حاصل نمائید.
 
۲. طبق قوانین جدید، امکان حذف درس حداکثر تا تاریخ ۱۸/۱۰/۱۴۰۱ امکان‌پذیر می‌باشد و بعد از این تاریخ مقدور نمی باشد.
 
۳. توجه داشته باشید، در صورت غیبت در جلسه امتحان برای آن درس نمره صفر منظور خواهد شد و در سوابق کارنامه دانشجو باقی خواهند ماند و در معدل دانشجو حساب می شود.
 
۴. دانشجویان گرامی باید توجه داشته باشند که حذف پزشکی دروس، منحصرا با گواهی و پرونده بستری در بیمارستان (نه فقط گواهی معمولی پزشکی) امکان پذیر است.
 
۵. ضروری است دانشجویان یک ربع قبل از شروع امتحان در جلسه آزمون حاضر شوند.
 
۶. همراه داشتن کارت دانشجویی در کلیه امتحانات الزامی است.
 
۷. به همراه داشتن تلفن همراه، ساعت هوشمند و موارد مشابه به هر دلیل حتی به صورت خاموش، ممنوع است و تخلف محسوب می شود.
 
۸. از دانشجویان عزیز تقاضا می‌شود تا از به همراه داشتن وسایلی شخصی نظیر کیف، تلفن همراه، کتاب یا جزوه و ... جدا خودداری فرمایید.
 
۹. درصورت به همراه داشتن، موبایل حتما پیش از شروع آزمون آن را به باجه امانات تحویل نمایید. محل باجه امانات ( منحصرا برای تحویل گوشی تلفن همراه):
○ ورودی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی
○ ساختمان مرکزی روبروی دانشکده علوم انسانی و اجتماعی
۱۰- در محل امتحان، فقط روی صندلی شماره خود بنشینید و از جابجایی آن خودداری فرموده و‌ حتماً لیست حضور در جلسه امتحان را امضا نمایید. عدم امضای لیست حضور به منزله عدم حضور است.
حوزه آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای شما دانشجویان عزیز موفقیت و بهروزی آرزو دارد.