قابل توجه دانشجویان متقاضی خوابگاه در سال تحصیلی93-92
تاریخ : یکشنبه 2 تیر 1392 ساعت 11:02 | تعداد بازدید : 2828

ضمن آرزوی موفقیت در امتحانات پایان ترم، بدینوسیله به اطلاع می رساند شرایط واگذاری خوابگاه و اتاق جهت سال تحصیلی93-92 توسط معاونت دانشجویی دانشگاه اردکان بشرح زیر اعلام می گردد:

 

1-اختصاص خوابگاه و اتاق بر اساس برنامه اعلام شده در فرم هم اتاقی و نیز با توجه به ظرفیت ها و محدودیت ها، صورت خواهد گرفت.

 

2-دانشجویانی که تا کنون فرم درخواست خوابگاه را تکمیل ننموده اند حداکثر تا22خردادماه با مراجعه به اداره رفاه دانشجویی(مدیریت خوابگاه) نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام نمایند.

 

3-به دانشجویان مهمان و بومی(کمتر از 100کیلومتر فاصله از دانشگاه) در مرحله دوم و پس از واگذاری خوابگاه به دانشجویان واجد شرایط در صورت وجود فضای مازاد، خوابگاه واگذار خواهد شد.

 

4-بر اساس بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان، کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت اجاره بهای خوابگاه در ابتدای ترم و بصورت نقدی می باشند. لذا تحویل اتاق صرفاً پس از تسویه حساب انجام می شود. بدیهی است میزان اجاره بهای خوابگاه در شهریورماه و پس از اعلام صندوق رفاه دانشجویان به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

 

5-چنانچه مشخص گردد دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی آینده ثبت نام آموزشی نکرده است از ادامه سکونت وی جلوگیری و هزینه اسکان مسترد نخواهد شد.

امور دانشجویی دانشگاه اردکانآدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035