دانشگاه اردکان، پیش به سوی جذب خیرین معنوی
تاریخ : شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 09:52 | تعداد بازدید : 437
در نشست مشترک اعضای هیأت رییسه، مدیر کتابخانه مرکزی و مرکز اطلاع رسانی و مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه اردکان با خیر یزدی دکتر هادی پوردارا در خصوص تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه و سایر حوزه های خیّری بحث و تبادل نظر شد.
رئیس دانشگاه اردکان در این نشست ضمن تجلیل از اقدامات خیری دکتر پوردارا چه در کربلای معلی در جهت اشاعه معارف ائمه اطهار(علیهم السلام) و چه در حوزه آموزش عالی استان یزد برایشان آرزوی موفقیت و تندرستی کرد. دکتر بهجتی اردکانی همچنین با بیان اولویت های دانشگاه در حوزه های مختلف، نیازهای دانشگاه را جهت سرمایه گذاری و کمک های خیرین تشریح کرد. در این جلسه دکتر پوردارا عضو هیأت علمی دانشکده فنی مهندسی دانشگاه یزد نیز با اظهار خرسندی از حضور در دانشگاه اردکان و توسعه مناسب آن نسبت به یک دهه پیش، جوان گرایی را یکی از دلایل موفقیت این دانشگاه عنوان و اظهار امیدواری کرد: دانشگاه اردکان مدارج ترقی خود را به سرعت بپیماید.
لازم به ذکر است به دنبال بازدید دکتر هادی پوردارا از بخش های مختلف دانشگاه و به ویژه کتابخانه مرکزی مقرر گردید در اقدامی خیرخواهانه کتابخانه شخصی خویش را که عمدتاً شامل کتب مرجع محیط زیست و فنی مهندسی می باشد به کتابخانه دانشگاه اردکان اهداء نماید.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035