خبری خوش برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی
تاریخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397 ساعت 07:27 | تعداد بازدید : 641
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه از تصمیم شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مبنی بر ارائه نسخ الکترونیکی پایان‌نامه‌های مقطع کارشناسی ارشد به جای نسخ چاپی خبر داد.
دکتر فتح‌زاده با اعلام این خبر افزود در راستاي تحقق سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و پياده‌سازي مديريت سبز در نظام آموزش عالي كشور مقرر شد از ابتداي نيمسال دوم ۹۸ - ۱۳۹۷ فرايند دريافت نسخ چاپي پايان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی (در كليه مراحل داوري، دفاع و تصفيه حساب) متوقف گردد و لذا دانشجويان تحصيلات تكميلي مي‌بايست صرفاً نسبت به ارائه و تحويل نسخه الكترونيكي پايان‌نامه خود در دو فرمت word و pdf اقدام نمايند.
وی افزود این کار ضمن حفظ منابع طبیعی و محیط زیست کشور، موجب صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و نیز تسریع در فرایند تصفیه حساب دانشجویان و حذف هزینه‌های مربوط به چاپ و صحافی پایان‌نامه‌ها خواهد شد.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در ادامه افزود به منظور دسترسی و بهره‌برداری مطلوب اساتید و دانشجویان از پایان‌نامه‌ها و نیز جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی و رعایت حقوق مرتبط با مالکیت معنوی پایان‌نامه‌ها ترتیبی اتخاذ شده تا با تعریف سطوح دسترسی گوناگون از طریق نرم‌افزار تخصصی که به همین منظور تهیه خواهد شد این مهم به انجام رسد.
شایان ذکر است ضوابط و مقررات مربوط به چگونگی نگارش و استانداردهای مترتب بر آن همچنان به قوت خود باقی است.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035