نشست مشترک دانشگاه اردکان و پارک علم و فناوری یزد
تاریخ : سه شنبه 25 دی 1397 ساعت 08:44 | تعداد بازدید : 464
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نشست مشترک دانشگاه اردکان و پارک علم و فناوری یزد برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر فاطمه بهجتی اردکانی رئیس دانشگاه اردکان ضمن خیر مقدم به رئیس پارک علم و فناوری یزد، دکتر داریوش پورسراجیان؛ خواستار تدوین تفاهم‌نامه‌ای کاربردی بین طرفین و همکاری بیشتر دانشگاه و پارک علم و فناوری در جهت کشف استعدادها و ایده‌های جوانان شد. دکتر بهجتی اردکانی افزود جوانان و دانشجویان، آینده سازان ایران عزیز هستند و اگر استعداد ها و ایده ای آن ها کشف و راهبری شود در آینده شاهد کشوری قدرتمند و پیشرو در تمام زمینه های علمی خواهیم بود.
در ادامه رئیس پارک علم و فناوری دکتر داریوش پورسراجیان با تشکر از دانشگاه اردکان به علت تلاش های این مرکز علمی در جهت بیشتر کردن ارتباطش با پارک علم و فناوری و اهمیت دادن به ایده های فناورانه افزود: در بحث صنعت و پتانسیل نیروی انسانی بعد از مرکز استان همیشه نام اردکان می درخشد و باید از این پتانسیل شهرستان در جهت ارتباط بیشتر و بهتر صنعت و دانشگاه استفاده کرد؛ و به این علت دانشگاه اردکان می تواند نقش بسیار مهمی در پیشرفت  منطقه ایفا کند.
در ادامه این نشست مذاکرات فنی و تخصصی در خصوص چگونگی تدوین بندهای تفاهم‌نامه صورت گرفت و مقرر گردید پس از انجام کارشناسی‌های لازم این تفاهم‌نامه به امضای طرفین برسد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035