امضای قرارداد پژوهشی تهيه نقشه خوشه‌هاي کسب‌ و کار استان يزد
تاریخ : سه شنبه 18 دی 1397 ساعت 08:01 | تعداد بازدید : 393
به گزارش روابط عمومی، در نشست مشترک مدیران حوزه آموزشی و پژوهشی دانشگاه با مدیران ارشد شركت شهرك‌هاي صنعتي استان يزد قرارداد تهيه نقشه استاني خوشه‌هاي کسب‌ و کار استان يزد به امضاء رسید. مجری قرارداد مذکور خانم دکتر میترا موبد عضو محترم هیأت علمی دانشکده فنی و مهندسی می‌باشند.
در ابتدای این دیدار، دکتر فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران شرکت شهرک‌های صنعتی به بیان توانمندی‌ها و پتانسیل‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دانشگاه اردکان پرداخت و آمادگی این مجموعه دانشگاهی را برای ورود به عرصه صنایع مستقر در سطح استان اعلام نمود. 
مهندس زارع، معاون شرکت‌ شهرک‌های صنعتی یزد نیز ضمن ابراز خرسندی از شروع همکاری‌های پژوهشی با دانشگاه اردکان اظهار امیدواری کرد زمینه‌ همکاری‌های بیشتر این دانشگاه با شرکت شهرک‌های صنعتی یزد فراهم گردد. مهندس زارع ضمن دعوت از مجموعه دانشگاه اردکان جهت بازدید از شرکت شهرک‌های صنعتی یزد از آمادگی این شرکت برای حمایت مالی از پایان‌نامه‌هایی که به مشکلات کارخانجات مستقر در شهرک صنعتی یزد بپردازند تا سقف ۳۰ میلیون ریال خبر داد. وی همچنین با اعلام اینکه به واسطه تحریم‌ها بسیاری از شرکت‌ها آمادگی پذیرش و ورود دانشگاه‌ها به صحن کارخانجات خود را دارند به بیان تعدادی از مشکلات موجود در صنایع مختلف از جمله صنعت کاشی و سرامیک و لعاب پرداخت و از دانشگاه اردکان خواست تا با تهیه طرح‌های پژوهشی نسبت به حل این مشکلات اقدام نماید.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035