آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه برگزار شد
تاریخ : دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 17:24 | تعداد بازدید : 606
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برجسته دانشگاه برگزار شد. در ابتدای مراسم آقای دکتر علی فتح‌زاده معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه ضمن تبریک هفته پژوهش و فناوری به ارائه گزارشی از وضعیت تولید علم در دنیا و ایران و چالش‌های پیرامون آن پرداخت. سپس با تشریح جایگاه دانشگاه اردکان در نظام‌های رتبه‌بندی آموزش عالی توجه به پژوهش را اصلی‌ترین عامل ارتقاء دانشگاه در نظام‌های رتبه‌بندی برشمرد. ایشان با اعلام اینکه بستر دانشگاه نیازمند تغییر در مدل‌های ذهنی است تغییر نسل‌های دانشگاهی را در دنیا نتیجه این تفکر دانست.
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه در ادامه، پارادایم حوزه آموزشی و پژوهشی را در سال ۱۳۹۸ "حرکت به سمت دانشگاه سطح ۳"  برشمرد و از همه دانشگاهیان درخواست نمود برنامه‌های توسعه‌ای خود را در این مسیر هدف‌گذاری نمایند و با مشارکت مسئولانه در راه اعتلای نام دانشگاه اردکان گام بردارند.
معرفی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه اردکان در یکسال گذشته، وضعیت وب‌سایت دانشگاه و رونمایی از آیین‌نامه حق‌التشویق مقالات، آیین‌نامه پژوهانه (گرنت)، اطلاع‌رسانی در خصوص آخرین تغییرات برخی شیوه‌نامه‌ها و مراقبت‌های لازم جهت جلوگیری از سرقت علمی پایان‌بخش سخنان معاون آموزشی و پژوهشی بود.
در پایان مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه و دانشجویانی که در برپایی نمایشگاه فن بازار سال 1397 و کسب رتبه برتر استانی نقش داشتند با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.
پژوهشگر برتر دانشگاه در سال 1397 سرکار خانم دکتر سمیه سلطانی گردفرامرزی
پژوهشگر نمونه دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی سرکار خانم دکتر مریم دهستانی
پژوهشگر نمونه دانشکده فنی و مهندسی سرکار خانم دکتر فاطمه آبیار
پژوهشگر نمونه دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی سرکار خانم دکتر آزاده چوب فروش زاده
پژوهشگر نمونه طرح های کاربردی سرکار خانم دکتر فاطمه بهجتی اردکانی
پژوهشگر برتر دانشجویی:
پژوهشگر نمونه بخش دانشجویی آقای محمد قدرتی(دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی)
پژوهشگر نمونه بخش دانشجویی آقای محمد سرباز (دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی)
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035