افتخاری دیگر برای دانشگاه اردکان
تاریخ : چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت 08:05 | تعداد بازدید : 700
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، خانم مهندس الهه زمانی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی و اصلاح گل و گیاهان زینتی در گروه علوم و مهندسی باغبانی دانشگاه اردکان موفق شد در سومین دوره از مسابقات ارائه ۳ دقیقه‌ای پایان‌نامه؛ با کسب مقام سوم استان، جواز حضور در مسابقات کشوری را نیز اخذ نماید.
در اين دوره از مسابقات ۴۰ دانش‌آموخته مقاطع كارشناسي ارشد و دكترا از پنج دانشگاه استان شامل دانشگاه يزد، دانشگاه علوم پزشكي يزد، دانشگاه اردكان، دانشگاه علم و هنر و دانشگاه ميبد با هم به رقابت پرداختند.
الهه زمانی ورودی سال ۱۳۹۴ کارشناسی ارشد دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه اردکان، پایان‌نامه خود را با موضوع "تعیین مناسب‌ترین محیط کشت جهت ریزازدیادی سرو ۴۰۰۰ ساله ابرکوه" با راهنمایی سرکار خانم دکتر مریم دهستانی اردکانی و جناب آقای دکتر کاظم کمالی در اسفندماه ۱۳۹۶ دفاع نمود.
گفتنی است این رقابت‌ها مقدمه‌اي است تا دانشجويان بتوانند در آينده دستاوردهاي پژوهشي خود را به زبان غيرتخصصي براي مخاطبان غيرتخصصي به نحو مطلوبي ارائه دهند و نتايج پايان‌نامه‌هايشان را در مجامع عمومي به سرمايه‌گذاران و مسئولان عرضه كنند.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035