مراسم گرامی داشت روز دانشجو با حضورپرشور دانشجویان دانشگاه اردکان
تاریخ : یکشنبه 18 آذر 1397 ساعت 08:51 | تعداد بازدید : 835
به مناسبت روز دانشجو، مراسمی در دانشگاه اردکان برگزار گردید که با استقبال پرشکوه دانشجویان مواجه شد.
دکتر محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی که سخنران ویژه این مراسم بود با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، 16 آذر را روز آزادگی و استقلال خواهی دانشجویان کشورمان توصیف کرد و و گفت: همه مسئولین موظفیم در جهت تأمین خواسته های دانشجویان تلاش کنیم. دکتر تابش افزود: جامعه توسعه یافته محقق نمی شود مگر با انسانهای فرهیخته  و این مهم با داشتن دانشگاه امکان پذیر هست. عضو هیأت امنای دانشگاه علم و صنعت به بیان اهمیت نقد و نقادی پرداخت و تأکید کرد: بایستی فضای نقد به گونه ای باشد که دانشجو شجاعت نقد را داشته باشد و از همین رو ما بایستی مروج اسلامی باشیم که با آزادی و پیشرفت بر سرنوشت خود حاکم باشد. دکتر تابش با بیان اینکه  امروز دانشجویان ما رسالت سنگینی بر عهده دارند از این قشر خواست با هوشیاری کامل از دستاوردهای میهن اسلامی مان پاسداری کنند.
رئیس دانشگاه اردکان هم در ابتدای این مراسم در سخنانی روز دانشجو را به دانشجویان تبریک گفت و با بیان اینکه دانشگاه، جایگاه دیدگاه ها و افکار مختلف هست گفت: نقد پذیری همواره  سرلوحه فعالیت های دانشگاه خواهد بود. دکتر بهجتی اردکان همچنین با اشاره به اولویت های دانشگاه، از دانشجویان خواست در پیشبرد اهداف دانشگاه مشارکت لازم را داشته باشند.
تئاتر، موسیقی، استدآپ کمدی و اجرای گروه رادیویی از جمله برنامه هایی بود که با مشارکت کانون های فرهنگی هنری از جمله کانون رسانه و تبلیغات دانشگاه اردکان برگزار شد. تجلیل از 65 نفر از دانشجویان برگزیده مسابقات ورزشی و فعالان قرآنی و هنری دانشگاه از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035