روز درب‌های باز دانشگاه
تاریخ : شنبه 26 آبان 1397 ساعت 07:51 | تعداد بازدید : 319
به مناسبت فرارسیدن هفته‌ی ترویج علم و هم زمان با روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه، درب‌های دانشگاه به روی عموم مردم و دانش‌پژوهان گشوده می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان، همه‌ساله همگام با *روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه و هفته ترویج علم*، در اقدامی هماهنگ درب های دانشگاه اردکان  (روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه) به روی عموم مردم و دانش آموزان  گشوده می شود.
رئیس مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه اردکان عنوان کردند که در این رویداد علمی و پژوهشی، دانش آموزان و علاقه‌مندان عرصه علم و دانش، طی بازدیدهای جداگانه، و در راستای علایق موردنظر ، از آزمایشگاه‌ها و مراکز پژوهشی مستقر در دانشگاه، بازدید خواهند نمود.
همچنین آقای دکتر غلامحسین پورقنبری هدف از برگزاری این مراسم را، آشنایی عموم افراد جامعه با دستاوردهای دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی عنوان کردند. 
وی افزود که این بزرگداشت در راستای افزایش شناخت دانش آموزان با علوم و رشته های گوناگون موجود در دانشگاه اردکان که تاثیرات شگرفی در فرآیند انتخاب رشته‌ی تحصیلی و آینده‌ی شغلی آنان ایفاء می نماید، برگزار می شود و از جهتی موجب ارتباط نزدیک‌تر جامعه با مراکز آموزشی و تحقیقاتی نیز خواهد شد. 
گفتنی است این مهم در راستای نقش اساسی دانشگاه‌ها و مراکز علمی، پژوهشی و فناوری در توسعه علمی کشور و تعامل هر چه بیشتر آن‌ها با جامعه برنامه ریزی شده است.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035