سامانه اجرايي تقاضا و عرضه پژوهش و فناوري (ساتع)
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397 ساعت 11:13 | تعداد بازدید : 548
در راستاي اجراي آيين‌نامه اجرايي بند "ط" تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ كشور، به استحضار مي‌رساند خوشبختانه با تلاش‌هاي معاونت پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري سامانه اجرايي بند "ط" تبصره ۹ تحت نام "ساتع" (سامانه اجرايي تقاضا و عرضه پژوهش و فناوري) به آدرس http://sate.atf.gov.ir در دسترس دانشگاهيان، پژوهشگران و فناوران قرار گرفته است.
در همين راستا و به منظور اجراي آيين‌نامه فوق، خزانه‌داري كل كشور نيز حساب خاصي را براي واريز منابع موضوع اين آيين‌نامه تعيين و به شركت‌ها، بانك‌ها و موسسات انتفاعي وابسته به دولت اعلام نموده است.
شركت‌ها و مؤسسات مذكور نيز ضمن واريز مبلغ مذكور در مقاطع سه‌ ماهه، ‌اولويت‌هاي پژوهشي خود را در سامانه ساتع به آدرس اينترنتي فوق به اشتراك گذاشته‌اند و در جهت حل مسائل و مشكلات پژوهشي خود، آماده عقد قرارداد با دانشگاه‌ها و مراكز پژوهش و فناوري مي‌باشند.
بدين ترتيب خواهشمند است به منظور استفاده از فرصت استثنايي كه قانون بودجه سال ۱۳۹۷، تا پايان سال جاري در اختيار دانشگاه‌ها و مراكز پژوهش و فناوري قرار داده است و رقم بسيار قابل توجه اين بودجه كه بالغ بر ۴۶۷ ميليارد تومان مي‌باشد، ضمن مراجعه روزانه به اين سامانه (به دليل به روزرساني‌هاي مداوم عناوين طرح‌ها) و بررسي و انتخاب اولويت(هاي) مرتبط، پروپوزال‌(هاي) خود را در سامانه مذكور ثبت نموده تا انشالله به عقد قرارداد با شركت يا مؤسسه منتخب ختم گردد.
در همين خصوص و نظر به اهميت موضوع، معاونت آموزشي و پژوهشي دانشگاه مستقيماً آماده پاسخگويي به سوالات احتمالي شما مي‌باشد.
 

 


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035