پیام سرپرست دانشگاه اردکان به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه ها
تاریخ : شنبه 31 شهریور 1397 ساعت 09:50 | تعداد بازدید : 569
دانشجويان عزيز، استادان معزز و همكاران گرامي:
قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.
همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.
تقارن این آغاز با سرآغاز هفته دفاع مقدس را به فال نیک گرفته و با توکل به خدا، اعتماد به خود، تقویت اراده و سخت کوشی در راه تحصیل علم و دانش قدم  می گذاریم.
دانشجویان گرامی باید با تلاش مضاعف، تمام همت و تدبیر خود را برای اقدام و عمل در مسیر شکافتن مرزهای دانش و فتح آینده بکار گیرند و هیچ وقت امید خود را از دست ندهند و در کنار آموزش های تخصصی، پالایش درون و حرکت در مسیر تکامل ارزش های والای دینی و انسانی را نیز وجهه نظر قرار دهند.
 امروزه، توسعه پایدار ضامن امنیت، رفاه و آرامش هر کشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور می گذرد و برای تحقق چنین خواسته ای ضرورت دارد فضای دانشگاهی بیش از پیش به اصول و قواعد علمی آراسته شود، به طوری که در آن پژوهش، تفکر، نقد و خلاقیت از سوی استادان و دانشجویان مدنظر قرار گیرد.
اینجانب آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواستارم.           
باسپاس
فاطمه بهجتی اردکانی
   سرپرست دانشگاه اردکان


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035