پاسخ به سوالات پر تکرار دانشجویان جدیدالورود
تاریخ : پنج شنبه 29 شهریور 1397 ساعت 08:32 | تعداد بازدید : 1823
 
پاسخ به سوالات پرتکرار دانشجویان
 
 • اتاق‌های خوابگاه برادران (ورودی جدید) 3 نفره و اتاق‌های خوابگاه خواهران (ورودی جدید) 6 نفره می‌باشد.
 
 • وسایل مورد نیاز برای خوابگاه:
  تشک، پتو، بالش، اتو، کاسه، بشقاب، ماهیتابه، قابلمه کوچک، کتری، قوری، لیوان، استکان، قند، چای، روغن، و سایر وسایل شخصی
 
 • خوابگاه‌‌های دانشجویی به محض تکیمل فرایند ثبت‌نام تحویل متقاضیان واجد شرایط خواهد شد و دانشجویان عزیز می‌توانند بلافاصله و در همان روز در آن مستقر شوند. بنابراین با توجه به شروع کلاس‌ها در روز شنبه پیشنهاد می‌شود وسایل مورد نیاز خوابگاه را به همراه آورده و در فاصله باقی مانده تا شروع کلاس‌ها نسبت به مرتب کردن وسایل و استقرار در خوابگاه اقدام نمایید.
 
 • برای تکمیل فرایند ثبت‌نام انجام هر دو مرحله پذیرش غیرحضوری و حضوری ضروری است. از دانشجویانی که ثبت‌نام غیرحضوری خود را انجام نداده باشند به هیچ عنوان پذیرش به عمل نخواهد آمد. اکیدا توصیه می‌شود با توجه به نزدیک شدن به اتمام مهلت پذیرش غیرحضوری و ازدحام مراجعات، ثبت‌نام خود را به روزها و دقایق پایانی موکول ننمایید.
 
 • با تمهیدات اتخاذ شده و با عنایت به افتتاح خوابگاه‌های جدید، خوابگاه به تعداد کافی برای متقاضیان واجد شرایط وجود دارد.
 
 • شرط تخصیص خوابگاه به دانشجویان این‌ است که دانشجو بومی منطقه نباشد. دانشجویانی که تا شعاع 100 کیلومتر سکونت دارند، دانشجوی بومی محسوب می‌شوند. درمرحله بعد چنانچه اتاق مازاد وجود داشته باشد به سایر متقاضیان خوابگاه تخصیص می‌یابد.
 
 • انتخاب خوابگاه برای دانشجویان جدیدالورود به صورت دستی (در موقع ثبت‌نام حضوری) انجام می‌شود.
 
 • در موقع ثبت‌نام غیرحضوری نیازی به بارگذاری کارت ورود به جلسه آزمون نیست. (برای جلوگیری از سردرگمی دانشجویان، این گزینه از روی سامانه برداشته شد)
 
 • برای انتقالی یا میهمانی به دانشگاه‌های دیگر ابتدا می‌بایست ثبت‌نام خود را در دانشگاه اردکان کامل کنید، سپس از طریق سامانه وزارت علوم که در اردیبهشت ماه هر سال فعال می‌شود درخواست خود را به دانشگاه مقصد ارائه نمایید. سپس در صورت موافقت دانشگاه‌های مبداء و مقصد فرایند انتقال یا میهمانی صورت می‌پذیرد. بنابراین می‌بایست دو ترم را در دانشگاه مبداء (دانشگاه اردکان) به تحصیل بپردازید و یا اینکه از مرخصی تحصیلی (با احتساب در سنوات مجاز تحصیل) استفاده نمایید. همچنین دانشجویانی که نمره قبولی دانشگاه مقصد را نیاورده باشند، در صورت موافقت مبداء و مقصد با درخواست انتقالی یا میهمانی، به صورت شبانه در دانشگاه مقصد پذیرش خواهند شد.
 
 • مهلت ثبت‌نام حضوری به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. دانشجویان هر رشته‌ای می‌بایست فقط و فقط در زمان اعلام شده به دانشگاه مراجعه نمایند.
 
 • پذیرفته‌شدگانی که هنوز مدرک پیش‌دانشگاهی خود را به دلیل امتحانات شهریورماه اخذ ننموده‌اند، تنها در صورتی می‌توانند در دانشگاه ثبت‌نام نمایند که تاریخ اخذ مدرک آنها حداکثر 1397/06/31 باشد. با توجه به اینکه مراحل اداری صدور مدرک پیش‌دانشگاهی ممکن است چندین روز طول بکشد، این عزیزان می‌بایست در موقع ثبت‌نام حضوری، تعهد بدهند که مدرک خود را حداکثر تا پایان مهرماه جاری به صورت دستی آورده و تحویل دانشگاه خواهند داد. در غیر اینصورت از ادامه تحصیل آنان جلوگیری خواهد شد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035