دیدار هیات رئیسه دانشگاه اردکان با دکتر محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی
تاریخ : سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 ساعت 11:29 | تعداد بازدید : 713
 اعضا هیات رئیسه دانشگا اردکان و با آقای دکتر محمد رضا تابش نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی دیدار داشتند. در ابتدای جلسه دکتر علی نصیری طوسی با تبریک اعیاد شعبانیه، ضمن بیان شرایط موجود دانشگاه اردکان،مسائل و مشکلات را مطرح و خواستار ارائه کمک و راهکار از ایشان شدند. از جمله مسائل مطرح شده نیاز به جذب بیشتر اعضا هیات علمی و کارکنان دانشگاه ، کافی نبودن زمین در اختیار جهت توسعه فیزیکی دانشگاه، طرح های عمرانی مورد نیاز دانشگاه، تکمیل و تجهیز خوابگاه های نوساز دانشگاه و امور رفاهی بود.
در ادامه دکتر محمد رضا تابش ضمن خیر مقدم به اعضا هیات رئیسه دانشگاه  به اهمیت نقش دانشگاه در مسیر توسعه کشور و خصوصا راهبری امور شهرستان تاکید و از دانشگاه درخواست کرد در کلیه کارگروه های تخصصی دستگاه های دولتی وارد شده تا امکان استفاده از نیروی جوان و متخصص دانشگاه در پیشبرد بهتر و سریع اهداف توسعه شهرستان فراهم گردد.
دکتر محمد رضا تابش عضو هیات امنای دانشگاه یزد و علم صنعت ایران، همچنین به مهارت  آموزی دانشجویان در زمان تحصیلشان تاکید کرد تا بتوان نیروی متخصص و کارآمد را تحویل جامعه و ایران عزیز داد.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی افزود با توجه به توسعه دانشگاه  اردکان و کمبود اعضا هیات علمی و کارکنان، خواهان تکمیل نیروی متخصص و کارآمدجهت ارتقا سطح آموزش عالی شهرستان و استان شد.
 دکتر تابش خاطر نشان کرد همزمان توسعه رشته های  مختلف دانشگاه که همراه با افزایش جمعیت دانشجویی میباشد، طرح های عمرانی دانشگاه نیز باید توسعه یابد. همچنین ایشان افزود دانشگاه اردکان یک واحد آموزش عالی جوان است و دولت باید توجه بیشتری به این دانشگاه داشته باشد.
همچنین در پایان جلسیه در مورد بودجه دانشگاه مباحثی مطرح شد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035