پیام رئیس دانشگاه اردکان به مناسبت هفته بسیج
تاریخ : شنبه 1 آذر 1393 ساعت 08:59 | تعداد بازدید : 1085
بسم الله الرحمن الرحیم
بسیج نهاد مقدسی است که با اتصاف به ایمان، اخلاص، بی اعتنایی به دنیا، ولایتمداری و سخت کوشی موجبات عزت، امنیت، سلامت و اعتلای جامعه اسلامی را فراهم کرده است.
بدون شک اگر احساس مسئولیت جوانان این مرز و بوم و رویارویی داوطلبانه توام با جان فشانی و ایثار آنان نبود، عزت و افتخار نظام اسلامی رو به افول می گذارد و پایه های حکومتی که به نام دین در جهان شکل گرفته بود متزلزل می شد بدون تردید دستیابی به قله های رفیع پیروزی در هر زمانی مرهون تلاش، خلاقیت و مجاهدت جوانان آزاده بسیجی است که خردورزی، دین باوری، ولایتمداری و آزادگی را شالوده رفتار و منش خویش می دانند و به دنبال تأمین سعادت دنیا و آخرت و آبادانی احیاء مادی و معنوی جامعه بشری هستند و این اصول را راهبرد همیشگی خود می دانند.
اصول چهارگانه خردورزی، دین باوری، ولایتمداری و آزادگی از شاخصه های اصلی یک بسیجی است که نه تنها در دوران جنگ تحمیلی،بلکه در همه زمانها علت تامه پیشرفت این نهاد مقدس بوده است.
در پیشگاه بسیج و بسیجیان رکوع خضوع می کنیم و مجاهدت ها و رشادت هایشان را ارج می نهیم و از خدای قادر منان می خواهیم که ما را بسیجی زنده بدارد، بسیبجی بمیراند و با بسیجیان محشورمان گرداند.
حسین غفوری چرخابی
رئیس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035