تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اردکان و اداره ورزش و جوانان امضا شد
تاریخ : سه شنبه 9 آبان 1396 ساعت 11:57 | تعداد بازدید : 744
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان جلسه تعامل و همفکری دانشگاه اردکان و اداره ورزش و جوانان جهت ارتقا فرهنگ ورزشی، در دانشگاه برگزار شد. در ابتدای جلسه ریاست دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به دکتر شکراللهی ریاست اداره ورزش و جوانان به اهمیت ورزش در جامعه تاکید کرد.
 وی افزود دانشگاه اردکان آمادگی دارد در راستای  نشاط و سلامتی دانشجویان با اداره ورزش و جوانان همکاری علمی و عملی داشته باشد. در ادامه رئیس دانشگاه اردکان جهت پشتیبانی از سمینارها و کنفرانسها و نمایشگاه ها  تخصصی و همچنین انجام پروژه های تحقفیقاتی با موضوعات مرتبط با ورزش اعلام آمادگی کرد.
در ادامه دکتر شکرالهی رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: در جامعه ما در بحث درمان هزینه زیادی میشود و کمتر کسی به فکر پیشگیری است و ورزش بهترین و ارزانترین راه جهت سلامتی و شادابی جامعه میباشد.
وی افزود آمار ورزش در استان یزد به صورت خیلی خوشبینانه 8 درصد است و این خیلی نگران کننده میباشد و باید توجه بیشتری به ورزش و سلامت جامعه شود. همچنین دکتر شکراللهی جهت برآورد نیازهای آموزشی و ورزشی دانشگاه برای اعتلای ورزش دانشگاهیان و ایجاد تسهیلات جهت حضور دانشگاهیان در سالن های ورزشی با شرایط ویژه اعلام امادگی کرد.
لازم به ذکر است با همکاری اداره ورزش و جوانان ایستگاه سنجش قد و وزن جهت استفاده دانشگاهیان در سازمان مرکزی، طبقه همکف، ایجاد شد.
در پایان تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اردکان و اداره ورزش و جوانان امضا گردید.
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035