پیام رئیس دانشگاه اردکان به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید دانشگاه ها:
تاریخ : یکشنبه 19 شهریور 1396 ساعت 09:31 | تعداد بازدید : 699
دانشجويان عزيز، استادان معزز و همكاران گرامي:
قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.
 بار دیگر فصلی از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت را به تنی از بندگان خود عنایت فرموده است.
دانشجویان گرامی باید به یاد داشته باشند که فرصت های گرانبهای جوانی و کسب دانش چون سحابی تیزپا در گذرند و بایسته است با تلاش مضاعف، تمام همت و تدبیر خود را برای اقدام و عمل در مسیر شکافتن مرزهای دانش و فتح آینده بکار گیرند و هیچ وقت امید خود را از دست ندهند و در کنار آموزش های تخصصی، پالایش درون، نوع دوستی و حرکت در مسیر تکامل و ارزش های والای دینی و انسانی را نیز وجهه نظر قرار دهند.
 امروزه، توسعه پایدار ضامن امنیت، رفاه و آرامش هر کشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور می گذرد و برای تحقق چنین خواسته ای ضرورت دارد فضای دانشگاهی بیش از پیش به اصول و قواعد علمی آراسته شود، به طوری که در آن پژوهش، تفکر، نقد و خلاقیت از سوی استادان و دانشجویان مدنظر قرار گیرد.
امیدوارم در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" محور فعالیتهای دانشگاه بیش ازپیش در جهت تحقق این امر قرار گیرد، به طوری که نتیجه پژوهشها و برنامه ریزی ها در علوم مختلف، منتهی به اثربخشی و حل مشکلات کشور گردد. در پایان بار دیگر، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه استادان ارجمند، دانشجویان عزیز و همکاران دلسوز و زحمتکش دانشگاه اردکان تبریک می گویم و از خداوند دانا و رحیم برای یکایک این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.
                                      
        علی نصیری طوسی
                                                 رئیس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035