نشست هیئت رئیسه دانشگاه با اعضا هیئت علمی
تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 ساعت 12:56 | تعداد بازدید : 947
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان نشست هیئت رئیسه دانشگاه با اعضا هیئت علمی با حضور رئیس دانشگاه و معاونین در فضایی صمیمی برگزار شد.

در ابتدای نشست دکتر نصیری طوسی رئیس محترم دانشگاه ضمن گرامیداشت روز قدس و عرض خیر مقدم به اعضا هیئت محترم علمی، به مباحث آموزشی و پژوهشی و رفاهی پرداختند.
وی همچنین از اعضا هیئت علمی که در طول سال تحصیلی در سنگر علم،دانشجویان را در امر پژوهش و آموزه های علمی جهت امتحانات آماده کردند تشکر نمودند.
رئیس دانشگاه اردکان همچنین در مورد کتاب محور بودن کلاسهای تدریس تاکید کردند و مبا حثی را در مورد کارهای عملی دانشجویان و طولانی نشدن دوره تحصیلی آنها مطرح نمودند.
دکتر نصیری طوسی در ادامه تاکید داشتند فضای آموزشی و رفاهی دانشجو باید به گونه ای باشد که شاهد حضور هرچه بیشتر دانشجویان در طول ترم در دانشگاه باشیم تا بیشتر به امر آموزش و پژوهش بپردازند.
در ادامه اعضا محترم هیئت علمی از گروه های مختلف پیشنهادات و سوالات خود را به رئیس دانشگاه ارائه دادند.
در پایان هیئت رئیسه ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده، در مورد اهداف بلند مدت و سند راهبردی دانشگاه صحبت های خود را مطرح نمودند و خواستار مشارکت هرچه بیشتر اعضا محترم هیئت علمی در تحقق اهداف دانشکده های خود و پیشبرد اهداف دانشگاه شدند.
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035