بیانیه رئیس دانشگاه اردکان درباره حادثه تروریستی تهران
تاریخ : پنج شنبه 18 خرداد 1396 ساعت 04:14 | تعداد بازدید : 603
بسم الله الرحمن الرحیم
اقدام تروریستی در حرم مطهر امام (ره) وخانه ملت؛سند محکم دیگری از دشمنی مزدوران و اربابان آنان است که آرامش ملت صلح جو و مسلمان ایران را برنمی‌تابند و با پلیدترین روش‌ها، خیالی باطل برای سست‌ کردن امنیت ملی و میهنی ایران عزیز در سر می‌پرورانند.
ايران امروز پس از حدود ۴ دهه از شکل گيري انقلاب اسلامي و تبلور «مردمسالاري ديني»، همه مولفه هاي اقتدار ملي را محقق ساخته است. ايران امروز به لطف راهبري هاي داهيانه مقام معظم رهبري، همدلی و همبستگی مردم شریف ایران و همچنين اقتدار و يکپارچگي نيروهاي امنيتي؛ امن ترين کشور در قلب منطقه اي پر آشوب است.
طبیعی است که بد خواهان ملت ایران این همبستگی را برنتابند و غافل از این هستند که آزموده را آزمودن خطاست چرا که مردم ما فرزند عاشورا و رمضان هستند و بار دیگر ثابت خواهند کرد هر دسيسه و توطئه بدخواهان را با وحدت و انسجام بيشتر خود، در هم خواهند شکست.
اينجانب به خانواده هاي عزيزي که در ماه ضيافت الهي، عزيزان خود را در اين حوادث تروريستي از دست دادند تسليت مي گويم و شهادت تعدادی از هموطنان و عزیزانی که درحین انجام وظیفه و در ماه خدا به لقاء‌الله پیوستند به محضر رهبر معظم انقلاب و خانواده‌های آنان تسلیت گفته و از پروردگار متعال براي آن شهيدان مظلوم علو درجات، براي بازماندگان صبر و اجر و براي مجروحان و مصدومان شفاي عاجل مسالت مي نمايم.

                                                                                                                                                                                                علی نصیری طوسی
                                                                                                                                                                                             سرپرست دانشگاه اردکان


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035