پنجمین دوره جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اردکان
تاریخ : چهارشنبه 3 خرداد 1396 ساعت 11:09 | تعداد بازدید : 1115
پنجمین دوره جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اردکان با حضور رئیس،اعضا هیئت رئیسه،روسای دانشکده ها و جمعی از اعضا هیئت علمی و خانواده های دانشجویان دانش آموخته در کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) اردکان برگزار گردید.
رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم با تبریک دانش آموختگی به دانشجویان گفت با دانش آموختگی، مسئولیت های شما دانشجویان عزیز بیشتر می شود چرا که هم باید دین تان را به والدین صبور و فداکارتان ادا کنید و هم به اساتید دلسوز و کارکنانی که زیر ساخت های تحصیل دانشجویان را فراهم نموده اند و چنین دانش آموخته فرهیخته ای به جامعه تحویل داده اند.
دکتر نصیری طوسی دانش آموختگی را رویداد مهمی در زندگی علمی دانشجویان عنوان کرد و خطاب به دانشجویان اظهار داشت با دانش آموختگی وارد دنیای واقعی تر خواهید شد که همان کار و خانواده و جامعه می باشد.
رئیس دانشگاه اردکان با بیان اینکه زندگی فقط افزایش معلومات علمی نیست از دانشجویان خواست در زمینه فرهنگ و ادب نیز خود را غنی سازند و اخلاق مداری در جامعه را همواره مد نظر داشته باشند.
دکتر نصیری طوسی همچنین با اشاره به بحث کارآفرینی توصیه هایی برای اشتغال دانشجویان دانش آموخته عنوان نمود.
در ادامه دکتر احمد فتاحی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه هم با ارائه آماری گفت امسال حدود350 دانشجو از دانشگاه اردکان دانش آموخته شدند که امیدواریم شاهد پذیرش آنها در تحصیلات تکمیلی باشیم.
این مراسم سه ساعته با برنامه های شاد و متنوع ادامه یافت و در پایان از دانش آموختگان برتر  هر رشته با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد.آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035