برگزاری شورای عمومی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی با حضور رئیس و معاونین دانشگاه
تاریخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 ساعت 10:05 | تعداد بازدید : 823
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان شورای عمومی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و اعضا هیئت علمی دانشکده برگزار شد.
در ابتدای نشست رئیس محترم دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی ضمن عرض خیر مقدم به ریاست دانشگاه و معاونین،انتصاب جناب آقای دکتر نصیری طوسی را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه دکتر فتح زاده به ذکر تاریخچه ای از دانشگاه پرداخت و گزارشی از فعالیت های دانشکده ارائه شد.
وی در ادامه گفت: از ابتدای تاسیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی که وابسته به دانشگاه یزد بوده تاکنون،800 نفر دانش آموخته داشته است و از زمان استقلال دانشگاه اردکان 150 نفر از این دانشکده فارغ التحصیل شده اند.دکتر فتح زاده افزود در حال حاضر 550 نفر در دانشکده مشغول به تحصیل می باشند که از این تعداد 350 نفر در مقطع کارشناسی و 200 نفر در مقطع کارشناسی ارشد در حال تحصیل هستند.
در ادامه نمایندگان اعضای هیئت علمی از گروه های مختلف نقطه نظرات و سوالات خود را به رئیس دانشگاه ارائه دادند.
در پایان دکتر نصیری ریاست دانشگاه ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده خواستار مشارکت هرچه بیشتر اعضا محترم هیئت علمی در تحقق اهداف دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی شدند.
در این نشست همچنین در مورد رشته های دانشکده بحث و تبادل نظر شد و ایشان خاطر نشان کردند با توجه به قدمت دانشکده امیدواریم در آینده شاهد پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در این دانشکده باشیم.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035