همایش کارافرینی و اشتغال در دانشگاه اردکان
تاریخ : سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 10:17 | تعداد بازدید : 794
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اردکان همایش کار افرینی و اشتغال به همت دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه با حضور مدیر عامل کارخانجات شیشه اردکان برگزار شد.
در ابتدای برنامه معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه اردکان ضمن عرض خیر مقدم به حاج محمود عزیزیان که به عنوان صنعت گر برتر استان و صادر کننده برتر ملی شناخته شده است، از دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه برای برگزاری این همایش صمیمانه تشکر کرد.
در ادامه مدیر عامل کارخانجات شیشه سخرانی خود را به حضار ارائه دادند و فرمودند: من سخنران نیستم من صنعتگرهستم بنده افتخار می کنم که کشاورز زاده هستم و در اردکان بزرگ شده ام، زمانی که دیپلم گرفتم درجنگ شرکت کردم و افتخار جانبازی نیز دارم،ابتدا  تولید خود را با یک مغازه کوچک صنفی اغاز کردم.
حاج محمود عزیزیان در ادامه افزود: با توجه به شرایط سخت تولید شیشه و منابع در دسترس درمنطقه،  گروه کارخانجات شیشه اردکان تولیدات خود را به 28 کشور جهان صادر می کند. وی در ادامه گفت : اوایل کار، با نظرهای مخالفی روبرو بودیم که این اقدام را خیال پردازی می دانستند، من به شما جوانان و دانشجویان عرض می کنم که هیچ چیزبالاتر از بی باکی، خودباوری و امید نیست. از روزی که پا به این عرصه گذاشتم هدف ما صادرات شیشه بوده است و با پشت کار به این مهم دست یافته ایم. مدیر عامل کارخانجات شیشه اردکان در ادامه تصریح کرد: در ابتدای تولید حتی برای حمل شیشه به مشکل برخوردیم و در ماه های اول تولید علیرغم سختی های کار، شروع به صادرات کردیم، بازار عراق و افغانستان را در همان ماه های اول دردست گرفتیم.
در پایان مدیرعامل محترم کارخانجات شیشه تمامی حضار و دانشجویان دانشگاه را به بازدید از کارخانه شیشه دعوت کرد. در این مراسم همچنین از خدمات حاج محمود عزیزیان در حوزه  صنعت اردکان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035