تبیین محورهای کاری کارکنان دانشگاه اردکان همزمان با روز کارمند
تاریخ : دوشنبه 3 شهریور 1393 ساعت 13:41 | تعداد بازدید : 1236
رئیس دانشگاه اردکان به همراه معاونین و مدیران خود در گردهمایی کارکنان این دانشگاه که به مناسبت هفته دولت و روز کارمند برگزار شد بر همکاری و هماهنگی کارکنان در جهت تحقق اهداف دانشگاه تأکید کرد.
دکتر حسین غفوری چرخابی در ابتدای سخنانش با گرامی داشت یاد و خاطره دولتمردان شهید و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، روز کارمند را به کارکنان دانشگاه اردکان تبریک گفت. رئیس دانشگاه اردکان گفت علی رغم نوپابودن این دانشگاه با تلاش های مجموعه کارکنان و اعضای هیأت علمی،هم اکنون دانشگاه اردکان نسبت به دانشگاه های منطقه در سطح مطلوبی قرار گرفته است. وی با بیان اینکه شعار دانشگاه تعهد، انضباط و سخت کوشی است افزود: همه افرادی که با این مجموعه همکاری دارند بایستی با عمل به این شعار در رسیدن دانشگاه به استانداردهای لازم تلاش کنند.
دکتر غفوری چرخابی، پایبندی به ضوابط، صداقت، انجام امور در موعد مقرر، دلبستگی به سیستم، معرفی مجموعه به دیگران، برخورد مناسب و احترام متقابل، هدایت خیرین به سمت دانشگاه، پرهیز از کم کاری و مداخله در وظایف یکدیگر، جلب رضایت حداکثری ارباب رجوع و تفکر و خلاقیت را از جمله محورهای کاری کارکنان دانشگاه اردکان عنوان کرد. رئیس دانشگاه اردکان همچنین با بیان برخی کمبودهای منابع دولتی و تنگناهای مالی از همکاران خواست تا صرفه جویی و خلاقیت را مد نظر داشته باشند.
در ادامه آقایان دکتر احمد فتاحی قائم مقام رییس و غلامرضا سیاحتی مدیر امور اداری دانشگاه نیز با تبریک روز کارمند به تشریح برخی از آئین نامه های دانشگاه پرداختند. در پایان جلسه نیز از کارکنان دانشگاه با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035