درخشش سه نفر از دانشجویان دانشگاه اردکان در حوزه های قرآنی، هنری و ورزشی
تاریخ : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 ساعت 09:16 | تعداد بازدید : 878
آقای ابوالفضل دهقانی اشکذری از دانشجویان دانشگاه اردکان موفق شد در مرحله منطقه ای سی و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در رشته حفظ 5 جزء مقام اول را در بین دانشگاه های مناطق پنج،شش و ده کشور کسب نماید و راهی مسابقات مرحله کشوری شود. این مسابقات به میزبانی دانشگاه شهر کرد برگزار گردید.
همچنین آقای محمدجواد گهربخش از دانشگاه اردکان در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موفق به کسب مقام دوم در رشته فیلم کوتاه شد. این دانشجوی دانشگاه اردکان با کارگردانی فیلم خود با عنوان«خودکشی به n+1 روش » در این مسابقات شرکت کرد که موفق به کسب این افتخار شد.
در یک رویداد ورزشی نیز آقای علی دهقان منشادی دانشجوی رشته علوم ورزشی دانشگاه اردکان پرنده پرش بانیزه، در مسابقات دوومیدانی  قهرمانی جوانان کشور خوش درخشید.مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور در روز پنجشنبه 14 وجمعه 15 اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان سنندج برگزارشد و قهرمان ارزشمند دانشگاه اردکان در این دوره از پیکارها یک مدال طلا را به ارمغان آورد.
علی دهقان منشادی جوان غیور و با استعداد در رشته پرش بانیزه موفق شد با پرشی به ارتفاع چهار متر مدال طلا را تصاحب وبر سکوی قهرمانی رقابت ها بایستاد تا امیدوار به آینده روشن در این رشته و حضور در مسابقات سطوح بالاتر باشد.
دانشگاه اردکان این موفقیت ها را به دانشجویان فوق الذکر و جامعه دانشگاهی اردکان تبریک می گوید.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035