برپائی نمایشگاه سلامت در دانشگاه اردکان با حضور فرماندار و سرپرست دانشگاه
تاریخ : دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 ساعت 10:35 | تعداد بازدید : 680
همزمان با هفته سلامت به همت مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی دانشگاه اردکان، نمایشگاه ازدواج سالم به همراه ویزیت رایگان پزشک و پایگاه مشاوره و سنجش سلامت در این دانشگاه گشایش یافت.
در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه فرماندار اردکان، سرپرست و معاونین دانشگاه و جمعی از اعضای هیأت علمی حضور داشتند. در ایستگاه برپا شده سلامت با استقرار تیم پزشکی و سلامت از مرکز بهداشت اردکان، سلامت دانشجویان متقاضی از نظر قند خون، قد و وزن و سایر آیتم های سلامتی مورد بررسی قرارگرفت.
فرماندار اردکان در حاشیه این نمایشگاه در نشست کوتاهی با رئیس و معاونین دانشگاه برخی از مسائل و اولویت های دانشگاه اردکان را مورد بررسی قرار داد و با روند توسعه این دانشگاه آشنا گردید. مهندس مقیمی همچنین با بیان اینکه آموزش عالی از اولویت های شهرستان می باشد، دانشگاه اردکان را از دانشگاه مطرح در استان یزد توصیف کرد و راه اندازی رشته های متنوع در این دانشگاه را قابل ستایش دانست. فرماندار اردکان همچنین با اشاره به ضرورت ارتباط علم با صنعت، راه اندازی رشته های مرتبط با نیازهای صنایع شهرستان در دانشگاه را مورد تأکید قرار داد.
در این جلسه سرپرست دانشگاه اردکان هم ضمن معرفی اجمالی دانشگاه، برخی از نیازها و اولویت های دانشگاه را مطرح نمود و رسیدن دانشگاه به چشم انداز پیش بینی شده را نیازمند همکاری کلیه مسئولین و دستگاه های مرتبط در شهرستان و استان دانست. دکتر نصیری طوسی، گسترش تحصیلات تکمیلی، کیفی سازی رشته های تحصیلی موجود، راه اندازی رشته های متناسب با نیاز جامعه و توجه به مخاطب و متقاضی و در نهایت افزایش دانش جامعه را از اولویت های دانشگاه اردکان عنوان کرد.
فرماندار همچنین در پایان ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشگاه، برخی از نیازهای دانشگاه را در گفتگوی تلفنی با برخی از مسئولین استان مورد پیگیری قرار داد و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری با دانشگاه اردکان اعلام نمود.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035