دومین گردهمایی خیرین دانشگاه اردکان
تاریخ : چهارشنبه 2 مرداد 1392 ساعت 11:40 | تعداد بازدید : 3216
همزمان با شب سالروز ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) دومین گردهمایی خیرین دانشگاه اردکان برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از مسئولین شهرستان، دانشگاه و خیرین حوزه آموزش عالی حضور داشتند، امام جمعه اردکان در سخنانی با تبریک سالروز ولادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران به تشریح اجر اخروی و دنیوی عمل خیر و عام المنفعه پرداخت.
حجه الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به آیات و روایاتی در این خصوص یادآور شد طبق وعده الهی، پاداش معنوی عمل خیر خواهانه و کار خیّری با هیچ پاداش مادی قابل مقایسه نیست و انجام عمل خیر باعث افزایش نعمت و رزق و روزی در زندگی می شود.امام جمعه اردکان همچنین با تشکر از فعالیت های خیرین اردکانی افزود: هرکاری که برای رضای خدا و در خدمت خلق خدا باشد برای انسان می ماند و ماندگار خواهد بود و بایستی از توانمان در جهت آخرت استفاده کنیم.
در ادامه این گردهمایی مسئول راه اندازی دانشگاه اردکان نیز با ارائه گزارشی گفت: در حال حاضر موافقت اصولی دانشگاه اردکان گرفته شده و به زودی موافقت قطعی آن نیز انجام خواهد شد. دکتر غفوری چرخابی با اشاره به اینکه ظرف2سال گذشته تعداد رشته های این مرکز دانشگاهی از 5رشته به 23 رشته افزایش یافته، اظهار امیدواری کرد: مسئولین و خیرین نیز از این دانشگاه نوپا حمایت معنوی و ترغیب و تشویق لازم را داشته باشند. وی احداث سالن چند منظوره و ساختمان جدید دانشکده علوم انسانی را از اولویت های حوزه عمرانی دانشگاه اردکان برشمرد و باشاره به اینکه امکانات دولت در احداث این بناها محدود می باشد، مشارکت خیرین را ضروری دانست. تأسیس صندوق کمک به دانشجویان بی بضاعت و تشکیل بانک اطلاعات خیرین دانشگاه اردکان از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.
در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از خیرین حاضر در مراسم قدردانی شد و سپس خیرین در مراسم ضیافت دانشگاه اردکان افطار نمودند.
 

 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035