قدس امسال متفاوت از سالهای گذشته
تاریخ : سه شنبه 31 تیر 1393 ساعت 11:35 | تعداد بازدید : 991
آنچه که این روزها در غزه در حال رخ دادن است نه تنها دل مسلمانان که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. مسجد الاقصی پایگاه عروج پیامبر­عشق و محبت، سالیان درازی است که در چنبره خون آشامان شیطان صفت گرفتار شده تا از آن محل بتوانند تفرقه را بین امت واحده اسلامی گسترش دهند و صلح و آرامش را از سرزمینهای آنان بزدایند. آنچه امروز در رمضان خونین غزه شاهد هستیم کشتار زنان، مردان و کودکان بی دفاع توسط صهیونیسم جهانی است تا بتوانند­ به اشکال گوناگون منافع پلید دنیا پرستانه خویش را با خونریزی ها و هتک حرمت ها حاصل کنند و دردناک تر از آن سکوت مجامع جهانی در قبال این فجایع است که ادعای پوچ حقوق بشرشان  تنها هرکجا که منافعشان اقتضاء کند شنیده می شود.
بی شک ددمنشی های رژیم صهیونیستی بار دیگر وحدت و بازگشت به منطق مقاومت را به عنوان بهترین راه مقابله با آن و فتنه های به وجود آمده گوش زد می کند.
امسال با توجه به جنایات خونین صهیونیست ها در غزه و توطئه های استکبار جهانی در تجهیز تروریست های تکفیری در عراق و سوریه، راهپیمایی روز قدس متقاوت از سالهای گذشته است.
روز قدس، روز خروش امت اسلامی علیه جرثومه فسادی است که توسط استکبار جهانی بر بخشی از سرزمین های اسلامی سیطره یافته است.بدون تردید تعیین روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان نقطه عطفی در رهبری حکیمانه آن حکیم فرزانه در جهان اسلام و ودیعه ای ارزشمند از سوی خداوند به انقلاب اسلامی و مردم مسلمان وستمدیده جهان قلمداد می شود که امروز نیز توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) تدوام می یابد.
دانشگاهیان اردکان ضمن ابراز تنفر و خشم از جنایات ددمنشانه رژیم غاصب اسرائیل  و دعوت از آحاد امت اسلامی جهت حضور پرشور در صفوف راهپیمایی یوم الله قدس،به صورت گسترده در مراسم این روز تاریخی حضور خواهند یافت.
روابط عمومی دانشگاه اردکان
 

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035