بازدید معاون و کارشناس امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی از دانشگاه اردکان
تاریخ : شنبه 29 فروردین 1394 ساعت 09:48 | تعداد بازدید : 1776
آقایان حسنعلی مرغایی زاده معاون مدیرکل دفتر امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و عبدالرضا وفایی کارشناس امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به همراه مسئولین دانشگاه اردکان، ضمن بازدید از بخش های مختلف این دانشگاه، طرح های عمرانی دانشگاه اردکان را مورد بررسی قرار دادند.
معاون و کارشناس امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بدو ورود به اردکان وارد بافت تاریخی اردکان شدند و از این مجموعه تاریخی دیدن کردند.
این هیأت سپس وارد دانشگاه اردکان شدند و از طرح های در دست احداث از جمله طرح احداث ساختمان علوم تربیتی و روانشناسی و طرح خیری خوابگاه حاج جلال تقوی زاده بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفتند.
سپس معاون و کارشناس امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در جلسه ای در خصوص اولویت های عمرانی دانشگاه اردکان بحث و تبادل نظر کردند.در این نشست دکتر حسین غفوری چرخابی رئیس دانشگاه و دکتراحمد فتاحی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه گزارشی از وضعیت آموزش عالی در شهرستان، توانمندیهای منطقه، حوزه های عمرانی و آموزشی دانشگاه و چشم انداز پیش رو ارائه کردند. در ادامه جلسه هم حسنعلی مرغایی زاده معاون مدیرکل دفتر امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ضمن ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه اردکان، توضیح مختصری از اعتبارات سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حوزه آموزش عالی بیان و آمادگی خود را جهت کمک به توسعه دانشگاه اردکان و اختصاص به موقع اعتبارات اعلام نمود.


آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035