جشن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی در دانشگاه
تاریخ : سه شنبه 17 اسفند 1395 ساعت 14:20 | تعداد بازدید : 752
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی جشنی از سوی انجمن علمی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی در سالن آمفی تئاتر برگزار شد.
در این مراسم که جمع زیادی از اساتید و دانشجویان حضور داشتند رئیس دانشگاه اردکان از فعالیت  های انجمن های علمی در برگزاری این گونه مراسم قدردانی کرد و گفت: گرامی داشت هفته منابع طبعی از جمله برنامه هایی هست که هرساله در دانشگاه اردکان به آن توجه می شود.دکتر غفوری چرخابی همچنین اهمیت درختکاری و منابع طبیعی را مورد تأکید قرار داد و صحبت هایش را با قرائت یکی از سروده هایش ارائه کرد.
در ادامه مهندس خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاروزی و منابع طبیعی استان یزد در سخنان خود جایگاه والای مهندسین رشته های کشاورزی و منابع طبیعی در جامعه را مورد تحلیل و بررسی قرارداد و پیرامون وضعیت شغلی و اقدامات مورد نیاز دانشجویان جهت ورود به بازار کار مطالبی بیان کرد. در ادامه دکتر فتح زاده رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی طی سخنانی به بیان اهمیت و جایگاه هنر در آموزش منابع طبیعی پرداخت. سپس خانم دکتر بهجتی معاون اداری مالی دانشگاه در زمینه ساختار و تشکیلات مدارس سبز در دنیا سخنانی را ایراد نمود. همچنین استاد بناپور از فعالیت حیات وحش و محیط زیست به نقش و اهمیت حفاظت و حمایت از حیات وحش در اکوسیستم های طبیعی اشاره نمود. در این مراسم از زحمات دکتر صادقی نیا رئیس سابق دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی قدردانی و برای دکتر فتح زاده که به تازگی ریاست این دانشکده را عهده دار شده اند آرزوی موفقیت شد. برگزاری مسابقه و پخش کلیپ از جمله دیگر برنامه های این مراسم بود.

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035