گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه اردکان برگزار شد
تاریخ : پنج شنبه 5 اسفند 1395 ساعت 11:35 | تعداد بازدید : 522
در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه و جمعی  از مسئولین بنیاد شهید و ایثارگران استان و شهرستان برگزار شد، بررسی مسائل و مشکلات این دانشجویان این دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.
رئیس دانشگاه اردکان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نعمات جمهوری اسلامی و امنیت و آرامش موجود را مرهون جانفشانی ایثارگران عنوان و بر ادامه راه و زنده نگه داشتن نامشان تأکید کرد. دکتر غفوری چرخابی همچنین با بیان اینکه دانشجویان خانواده های شاهد و ایثارگر از افتخارات دانشگاه هستند، آمادگی دانشگاه را جهت هرگونه همکاری با بنیاد شهید و امورایثارگران اعلام نمود.
در ادامه آقایان فاضلی معاون فرهنگی  اجتماعی ، کل العماد مسئول اداره آموزش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، میرشمسی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان و دکتر مروتی دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه هرکدام طی سخنان جداگانه ای به بیان و تشریح برخی از آئین نامه ها و دستورالعمل های تحصیلی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداختند.در گردهمایی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه مسائل و مشکلاتشان مورد بررسی قرار گرفت و به سؤالاتشان پاسخ داده شد.  در پایان این جلسه از  7 نفر از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر تجلیل و قدردانی شد.
آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035