دعوت رئیس دانشگاه اردکان از دانشگاهیان جهت شرکت گسترده در راهپیمائی یوم الله 22بهمن
تاریخ : چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 22:29 | تعداد بازدید : 499
بسم الله الرحمن الرحيم
انقلاب اسلامی ایران که نهضتی مبتنی بر تعالیم پیامبران الهی و سیره ائمه معصومین علیهم السلام است از قیام تاریخی 15 خرداد 42 شروع و در 22 بهمن 1357 به پیروزی رسید.
دست آوردهای مختلف نظام اسلامی اعم از رشد شتابان علمی، فناوری های نوین در عرصه های مختلف صنعتی، کشاورزی، پزشکی و هسته ای و فراهم کردن زیرساختهای استوار برای رشد و بالندگی و نیز مقاومت در برابر تهدیدات نظامی و تحریم های اقتصادی و تقویت وضعیت سیاسی جمهوری اسلامی مرهون اعتماد به نفس و امید به آینده و توکل بر خدا و بی توجهی به قدرتهای پوشالی ابرقدرت نماهای جهان است. بی تردید حفظ دستاوردهای یاد شده در گرو وحدت و انسجام جامعه حول محور ولایت و رهبری و افزونی یکدلی و یکرنگی است.
شرکت در راهپیمائی 22 بهمن تلاشی در راستای ناکام گذاشتن مخالفان و معاندان و تقویت پایه های بنای استوار جمهوری اسلامی است.
دانشگاهیان اردکان اعم از دانشجویان، اساتید  و کارکنان همچون سایر آحاد جامعه در راهپیمائی 22 بهمن شرکت کرده و وفاداری مجدد خود را به آرمان های رهبر کبیر انقلاب سلامی حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله)اعلام خواهند نمود.
حسین غفوری چرخابی
رئیس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035