پیام تسلیت رئیس دانشگاه اردکان در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره):
تاریخ : یکشنبه 19 دی 1395 ساعت 22:39 | تعداد بازدید : 772
بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله وانا اليه راجعون
فقدان جانکاه مجاهد عالی قدر حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تاثر و تاسف عمیق همه دوست‌داران نظام و انقلاب شد.ایشان عمری را در راه مبارزه با جنایات رژیم ستم پیشه پهلوی در زندان های مخوف شاهنشاهی  برای استقرار نظام مقدس اسلامی گذراند و پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف اعم از شورای انقلاب و قوه مقننه و قوه مجریه سپری کرد. نقش ارزنده ایشان در طراحی و مدیریت عملیات های  نظامی در دوران پرافتخار دفاع مقدس  انکار ناپذیر است.این سیاستمدار متدین پس از ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه سربازی و خدمتگزاری برای انقلاب را تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی با تواضع و فروتنی ادامه داد.
بی تردید آحاد جامعه اسلامی و دانشگاهیان و فرهیختگان و دوست داران نظام و انقلاب تلاش ها و مجاهدت های این  یار صدیق انقلاب را فراموش نمی کنند و قدردان مجاهدان صدر اول انقلاب هستند.
اینجانب این ثلمه جبران ناپذیر و این فقدان جانسوز را به امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای و همه دانشگاهیان و قاطبه ملت ایران تسلیت و تعزیت عرض می کنم و علو درجات آن فقید سعید را از پیشگاه اقدس ربوبی مسئلت می کنم.
روحش شاد و انقلاب و نظام  اسلامی پاینده باد.
حسین غفوری چرخابی
رئیس دانشگاه اردکان

آدرس : اردکان - بلوار آیت الله خاتمی(ره) - دانشگاه اردکان - کدپستی : 95491-89518 فکس:32248384-035